czwartek, 1 listopada 2012

Nadrabiam [Catching up on stuff]

Nie wiem czy też tak macie, ale czasami nie wyrabiam z pokazywaniem wszystkiego co robię i co jakiś czas potrzebny jest taki post, gdzie mogę wszystko nadrobić. 

Najpierw kartka, która powstała na dyktando na Diabelskim Młynie, które już dawno się skończyło :P Ot, taka delikatna, pastelowa.

I don't know if you know that feeling, but sometimes I am not up to date with showing here everything I make, so once in a while I have to make a "catch-up post". That's one of them :)

First off, a card that I made ages ago for a challenge at DM that's long gone :P Just a delicate, pastel one.


Poza tym dwie zakładki do książek, które zrobiłam już dość dawno temu. Proste, sztywne (bo takie lubię), nie za wielkie, bez odstających elementów (żeby było praktycznie). W tym momencie potrzebuję jeszcze z 10 takich, bo tyle mniej więcej książek czytam na raz :P

Apart from that, I have here two bookmarks. Simple, stiff (that's how I like them), not too big, without 3D elements (so that they're practical). Right now I need about 10 more of these, because that's how many books I'm reading right now.Ostatnia rzecz jaką chcę Wam pokazać jest dla mnie dość nietypowa. Jakiś tydzień temu spotkałam się z kilkoma Polkami na warsztatach decoupage w Het Atelier tutaj w Hadze. Konkretnie robiłyśmy decoupage papierem ryżowym i serwetkami na szkle. Jak dla mnie totalna abstrakcja, bo wcześniej prawie nie miałam do czynienia z decoupagem (tylko tutaj). Wszystkie dziewczyny wzięły się na piękne, subtelne motywy, a ja postawiłam na motyw żeglarski - do samego końca nie byłam pewna czy to dobry pomysł, aż zobaczyłam rezultaty. Wygląda całkiem dobrze! (za zdjęcia dziekuję Marzenie!)

The last thing is a little bit unusual for me. About a week ago I met up with a few Polish girls at Het Atelier here in The Hague for a decoupage workshop. We were using rice paper and napkins on glass. Total abstraction to me, who had had a very limited experience in decoupage (did it once, here). Everybody decided to make these beautiful, subtle motifs and I went for a marine one - I wasn't sure if it was a good idea until I saw the result. Pretty cool! 


Uff, i to tyle na dziś. Dziękuję za odwiedziny i bardzo ucieszą mnie komentarze od Was :) Miłego dnia!

Thats all folks! Thank you for dropping by, your comments would make me very happy! Have a good day!

12 komentarzy:

 1. Szkło wygląda niesamowicie! I zielona zakładka bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tym dekupażem, to mnie zaskoczyłaś :)) Prace świetne, a zakładka kwiatuszkowa jest c u d n a!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Same cudeńka :) a napis na zakładce "you fell asleep here" spowodował uśmiech :):)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki! :* a napis jak najbardziej prawdziwy, często w łóżeczku układam sobie książkę na jaśku, kładę się boczkiem i czytam - najpierw całą sobą, potem jednym okiem, a potem już nicość :D

  OdpowiedzUsuń
 5. These are so cute Ania, love the glass :D

  xxx

  OdpowiedzUsuń
 6. Lampion wyszedł na prawdę swietnie ! Mam nadzieję, że warsztaty się podobały i jeszcze nie raz spotkamy się na kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no oczywiście że się podobały! na pewno nie raz jeszcze wpadnę :)

   Usuń
 7. Motyw marynarski wygląda rewelacyjnie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. zakładki mi się szczególnie podobają :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za Twój komentarz!/Thanks for your comment!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...