wtorek, 4 lutego 2014

Pinspiracje - organizacja craftroomu [Pinspiration - craftroom organization]

Jakimś sposobem mój niedzielny post z zakładką się nie opublikował, więc tym razem Pinspiracje we wtorek.
Dziś przygotowałam post o czymś, co uwielbia chyba każda scraperka - organizacja scraproomu! Sama za parę miesięcy będę urządzała swoją nową pracownię i ciągle szukam inspiracji. Ale nie będę Wam tu pokazywała całych pięknych, kolorowych pokoi, a raczej świetne, często oryginalne pomysły na przechowywanie różnych materiałów, bo to jest to co zawsze najbardziej mnie interesuje! :)
Somehow my Sunday post didn't get published, so it went on yesterday and we have Pinspiration on Tuesday this time.
Today I prepared a post about something that every scrapbooker loves for sure - craftroom organization! I will beputting together my new studio in a few months and I keep looking for inspiration. I won't show you whole colorful rooms here though, but rather interesting, sometimes very original organizational ideas, because that's what interests me the most! :)


(source)

(source)

Które pomysły podobają Wam się najbardziej? Do mnie szczególnie przemawiają wszelkie ścienne organizery! Na pewno sobie coś takiego sprawię :)
Which ideas do you like best? I love all the wall organizers! Will definitely install something like that in my new place :)

2 komentarze:

  1. a ja nie wiedzialam co z tasmami zrobic i prosze! suuuper pomysly!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wieszak jest kapitalny,i koszyk na wstążeczki,wcale nie trzeba drogich pojemników,a i wykorzystanie rolek po papierze jest super,chyba sporo zmałpuję,dzięki za inspiracje

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za Twój komentarz!/Thanks for your comment!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...