piątek, 27 stycznia 2012

Projekt Wagi Ciężkiej

Projekt Wagi Ciężkiej miał zacząć się już dawno temu, ale lenistwo i kilka nieoczekiwanych wyjazdów na to nie pozwoliły. Ale teraz musi się udać!

O co chodzi? Otóż razem z Tulipanką postanowiłyśmy wziąć się w końcu za ostre odchudzanie - a mamy z czego, uwierzcie! :P Zasady są proste - ta, która schudnie więcej w danym tygodniu zadaje tej drugiej pracę do zrobienia - i sama przy okazji ją robi, tyle że z większymi chęciami, bo wiadomo, że wytyczne będą w jej własnym stylu ;) Prace będą pojawiać się na naszych blogach co piątek.

W tym tygodniu chyba od razu widać która z nas wygrała i zadawała temat? ;P Tak tak, Tuli wygrała (ale tylko o 0,3kg!) i nakazała mi zrobić kartkę retro z koronką i starym zdjęciem. Nie było aż tak źle!Następnym razem mam nadzieję, że wygram ja i zadam Tulipance takie chlapanie, że jej spadną laczki! ;)

Miłego wieczoru!


7 komentarzy:

 1. HAHAHA zobaczymy kto wygra :P
  A kartka super Ci wyszła - chyba za łatwe wytyczne dałam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki, ze nastepnym razem Tobie sie uda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczna kartka :) Trzymam kciuki za Was dwie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki dziewczyny za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ;-) Bardzo fajny pomysł ;-) Życzę powodzenia dla Was obu mimo wszystko! Zamiast podjadania polecam szklankę zimnej niegazowanej ;-) A kartka całkiem fajna, więc "przegrana" chyba nie była aż taką męczarnią:D

  OdpowiedzUsuń
 6. o, śliczna :) Życzę równowagi w szybkim spadaniu z wagi!

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że aż tal ciężko nie było :-) karteczka bardzo ładna.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za Twój komentarz!/Thanks for your comment!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...