wtorek, 30 września 2014

CURRENTLY - wrzesień [CURRENTLY - September]Jutro październik! Ba, za godzinę już! Jak zwykle nie wiem jak to się stało... ale wcale nie jest mi przykro, bo od jakiegoś czasu jesień nie jest dla mnie niczym strasznym, a wręcz przeciwnie!

A we wrześniu, który się już kończy...

czytam niestety już nie tyle co w sierpniu, ale nadal jestem na dobrej drodze do swojego czytelniczego celu, czyli przeczytania 40 książek w tym roku. Książka która zapadła mi w pamięć w tym miesiącu to The Shock of the Fall Nathana Filera.
słucham najczęściej radia ZET Chili, bo podoba mi się dosłownie wszystko co tam leci. A piosenka która chodzi mi ciągle po głowie to ta (zasłyszana ostatnio w paru serialach i filmie):


oglądam dużo nowości serialowych jesiennego sezonu. Do tej pory najbardziej podoba mi się How to Get Away with Murder i Red Band Society. No i wróciła moja ulubiona Żona Idealna! Natomiast w kinie byłam ostatnio na Zostań, jeśli kochasz - bardzo przyjemny wzruszający film.
jem gofry! Jakiś miesiąc temu wzięliśmy od teściowej maszynkę do gofrów i nie możemy się nimi najeść. tego przepisu wychodzą bajecznie lekkie i chrupiące!
piję herbatę z cytryną i miodem. Tak tak, jestem jednym z tych osobników, które herbatę piją tylko kiedy się ochładza i właśnie przyszedł ten moment :)
chcę wrócić do robienia zdjęć mojej codzienności... i w ogóle jakichkolwiek. W tym momencie aparatu używam tylko do robienia zdjęć swoim pracom, tak nie może być!
wracam do przeszłości! Parę tygodni temu odwiedziła mnie przyjaciółka z Polski i wiecie co robiłyśmy? Oglądałyśmy kasety wideo, które nagrywałyśmy w... 1997 roku! Aż się dziwię, że jeszcze działają po tylu latach :D
cieszę się bo dokładnie dzisiaj budowlańcy zaczęli stawiać fundamenty naszego domu! Ajajaj, trochę mnie to stresuje, ale też nie mogę się doczekać oczywiście :)
spędzam ostatnio wiele godzin dziennie na Pintereście i już mi się dwoi i troi w oczach od tych wszystkich nowych pomysłów... a tu trzeba niedługo podjąć ważne decyzje!
staram się wyrwać z niemocy która zawsze dopada mnie na początku jesieni i sprawia, że chętnie bym tylko piła herbatę, oglądała seriale i wcinała czekoladę. NIE!
Macie jakieś sposoby na motywację jesienną?


Wait, it's already October tomorrow? (Okay, in an hour.) As always, I have no idea how that happened... but I don't mind because I actually like the fall!

And in September I am...

reading not as much as I did in August, but I'm still on my way to reaching my goal of reading 40 books this year. The book that I liked this month was The Shock of the Fall by Nathan Filer.
listening to a Polish radio ZET Chili that plays music that is basically always right up my alley. The song that's in my head a lot lately is this one.
watching a lot of new shows that just came out this season. So far I've liked How to Get Away with Murder and Red Band Society the most. And my favorite Good Wife is back! As for the cinema, I loved If I Stay.
eating waffles! A few weeks ago I took a waffle iron from my mother-in-law and I've been making them ever since :)
drinking hot tea with lemon and honey. Yes, I am one of these people who only drink tea when it gets cold. And here we are, it's THE time of the year!
wanting to come back to taking pictures of my everyday life... or any really. Right now I use my camera to take pictures of my cards and layouts only. It can't be like that!
coming back to the past! A few weeks ago my friend from Poland was here for a couple of days and you know what we were doing? Watching VHS tapes from 1997. I'm shocked they still worked!
excited because exactly today the builders have started on the foundations of our new house! Yay, it makes me a bit nervous but of course I also can't wait.
spending my time on Pinterest a lot and I almost can't stand it anymore! So many ideas and we'll have to make our decisions soon!
trying to shake off the lack of motivation that always comes to me at the beginning of the fall and makes me want to just drink tea, watch TV shows and eat chocolate. NO!
What do you do to motivate yourselves?


1 komentarz:

  1. :)) Mnie właśnie niemoc jesienna dopadła :) i na razie jestem na etapie, poddawania się jej z radością :p

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za Twój komentarz!/Thanks for your comment!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...